10 najlepszych sportowców

Regulamin zgloszeń i wyboru 10tki sportowców PŁ 

 

Przedstawiamy poniżej 10tki najlepszych Sportowców Politechniki Łódzkiej z poszczególnych lat:

Rok 2014

1. Maja Balcerska BAIŚ Jeździectwo
2. Bartosz Bonecki EEIA Lekka atletyka
3. Radosław Białek IFE Karate
4. Kamil Kanas MECH Trójbój
5. Emilia Cieślakowska BIAŚ Karate
6. Joanna Kamińska CHEM Pływanie
7. Kamil Nowak BAIŚ Karate
8. Maciej Rudol EEIA Siatkówka
9. Kosma Walczak KT Karate
10. Filip Wypych OiZ Pływanie

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2013

1. Maja Balcerska BAIŚ Jeździectwo
2. Bartosz Bonecki EEIA Lekka atletyka
3. Joanna Domiza OiZ Lekka atletyka
4. Kamil Kanas MECH Trójbój
5. Kamila Warda BAIŚ Karate
6. Joanna Krajewska KT Lekka atletyka
7. Ewa Ścieszko BiNOŻ Pływanie
8. Maciej Rudol EEIA Siatkówka
9. Damian Szwaj OiZ Piłka nożna
10. Filip Wypych OiZ Pływanie

Rok 2012

1. Joanna Domiza OiZ Lekka atletyka
2. Julia Rządzińska BiNoŻ Lekka atletyka
3. Karolina Szablewska OiZ Lekka atletyka
4. Piotr Kurkiewicz EEIA Judo
5. Kamila Warda BAIŚ Karate
6. Adam Gajewski BAIŚ Piłka ręczna
7. Ewa Ścieszko BiNOŻ Pływanie
8. Bartłomiej Kujawiak FTIMS Siatkówka
9. Marcin Tazbir IFE Szachy
10. Kamil Kanas MECH Trójbój siłowy

Rok 2011/2012

1. Kamil Kanas MECH Trójbój Siłowy
2. Piotr Gałęcki EEIiA Trójbój Siłowy
3. Radosław Kęsiak EEIiA Trójbój Siłowy
4. Damian Cieleban TMiWT Trójbój Siłowy
5. Radosław Kwiatkowski BiNOŻ Trójbój Siłowy
6. Ewa Ścieszko BiNOŻ Pływanie
7. Anna Awrejcewicz BAIŚ Jeździectwo
8. Marcin Tazbir IFE Szachy
9. Tomasz Jochymski OiZ Brydż Sportowy
10 Adam Kszczot OiZ Lekkatletyka

Rok 2010/2011

1. Anna Awrejcewicz BAiIŚ Jeździectwo
2. Kamil Dąbrówka EEIiA Judo
3. Piotr Gałęcki EEIiA Trójbój Siłowy
4. Krzysztof Jaworski CHEM Piłka Nożna
5. Karol Rawicz MECH Szachy
6. Ewa Ścieszko BiNOŻ Pływanie
7. Artur Wasiak FTIMS Brydż Sportowy
8. Radosław Kęsiak EEIiA Trójbój Siłowy
9. Marek Sędkowski EEIiA Piłka Nożna
10 Agnieszka Kurbel OiZ LA

Rok 2009/2010

1. Sylwester Bednarek OiZ LA
2. Adam Kszczot OiZ LA
3. Ewa Ścieszki BiNOŻ Pływanie
4. Michał Paradowski FTiMS Judo
5. Marta Błaszczyk OiZ Koszykówka
6. Agata Przybysz BiNOŻ Koszykówka
7. Justyna Solarek BiNOŻ Koszykówka
8. Agnieszka Szablewska FTiMS LA
9. Olga Chojnacka FTiMS Piłka plażowa
Martyna Rabenda BiNOŻ Piłka plażowa
10. Damian Cielaban WTMiWZ Trójbój siłowy

Rok 2008/2009

1. Olga Chojnacka FTIMS Siatkówka
2. Artur Wasiak FTIMS Brydż sportowy
3. Michał Paradowski FTIMS Judo
4. Agnieszka Szablewska FTIMS i OiZ LA
5. Barbara Kubieniec OiZ Siatkówka
6. Agnieszka Kurbel OiZ LA
7. Karolina Szablewska OiZ LA
8. Marcin Tazbir IFE Szachy
9. Martyna Rabenda BAIŚ Siatkówka
10. Bartłomiej Pielesiek BAIŚ Karate

Rok 2007/2008

1. Paulina Stępień FTIMS Tenis ziemny
2. Agnieszka Szablewska FTIMS LA
3. Michał Paradowski FTIMS Judo
4. Izabela Dąbrowska BAIŚ Koszykówka
5. Bartłomiej Pielesiek BAIŚ Karate
6. Agnieszka Kurbel OiZ LA
7. Marek Olszta OiZ Badminton
8. Jarosław Wasiak OiZ LA
9. Tomasz Smoliński Mechaniczny Piłka nożna
10. Kamil Barański EiE LA

Rok 2006/2007

1. Karolina Świderek BiNoŻ Koszykówka
2. Tomasz Radomski Pływanie
3. Przemysław Michniewski BAIŚ Pływanie
4. Anna Radomska OiZ Pływnie / LA
5. Monika Estkowska OiZ Koszykówka
6. Agnieszka Makowska OiZ Koszykówka
7. Joanna Kleczewska
8. Artur Wasiak FTIMS Brydż sportowy
9. Bartłomiej Pielesiek BAIŚ Karate
10. Kamil Barański EiE LA

Rok 2005/2006

1. Bartłomiej Pielesiek BAIŚ Karate
2. Karolina Świderek BiNoŻ Koszykówka
3. Magdalena Hoffman EEIA LA
4. Łukasz Gajowniczek EEIA Badminton
5. Bartosz Bzoma IPOŚ Judo
6. Marcin Kuca Mechaniczny Judo
7. Jarosław Wasiak OiZ LA
8. Monika Estkowska OiZ Koszykówka
9. Olga Fliśnikowska OiZ Badminton
10. Łukasz Puzder OiZ LA

Rok 2004/2005

1. Przemysław Michniewski BAIŚ Pływanie
2. Anna Radomska FTIMS Pływanie
3. Izabela Siatkowska Chem Pływanie
4. Marzena Szulc OiZ Koszykówka
5. Agnieszka Makowska OiZ Koszykówka
6. Ewa Stępnik BiNoŻ Koszykówka
7. Michał Kubiak BiNoŻ LA
8. Katarzyna Koludo FTIMS Wspinaczka
9. Andrzej Przedecki FTIMS Wspinaczka
10. Olga Fliśnikowska OiZ Badminton

Rok 2003/2004

1. Tomasz Romanowski BAIŚ Tenis ziemny
2. Joanna Komorek IPOŚ Tenis ziemny
3. Tomasz Osmulski Mechaniczny LA
4. Magdalena Hoffman Mechaniczny LA
5. Izabela Pogoda IPOŚ Koszykówka
6. Joanna Tabara Chem Koszykówka
7. Dariusz Witkiewicz BAIŚ Badminton
8. Olga Fliśnikowska OiZ Badminton
9. Agnieszka Freda IFE Karate
10. Mariusz Łukaszewski FTIMS Aerobik