Budżet Obywatelski województwa łódzkiego oraz Miasta Łódź

KU AZS PŁ jest pomysłodawcą oraz realizatorem projektów „Młodość pełna pasji – bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz rywalizacja uczniów i studentów” Budżecie Obywatelskim samorządu województwa łódzkiego oraz Budżecie Obywatelskim Miasta Łódź.


Poniżej prezentujemy zajęcia realizowane w ramach BO:

Budżet Obywatelski samorządu województwa łódzkiego

DYSCYPLINA

PROWADZĄCY TERMIN

LOKALIZACJA ZAJĘĆ

Acroyoga Alicja Sobczak

alicjasobcza@interia.eu

Poniedziałek 17:30-19:00

 

Poniedziałek 19:00-20:30

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ

ul. Wólczańska 171/173

Akrobatyka Powietrzna Joanna Filipowicz

731 765 069

xtremepoledancestudio@gmail.com

Piątek 18:20-19:50 Xtreme Pole Dance Studio

ul. Pomorska 79

Brydż sportowy Łukasz Gałasiński

797 332 505

lukasz.galasinski@gmail.com

Wtorek 17:30-19:00 Sala konferencyjna 1 DS.

al. Politechniki 3A

Fitness Katarzyna Pogoda

793 941 019

katarzyna.pogoda94@gmail.com

Poniedziałek 16:00-17:30 Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ

ul. Wólczańska 171/173

Float Fitness Sandra Bergman

603 066 044

aquaarenalodz@gmail.com

Poniedziałek 20:00-21:00

Wtorek 20:00-21:00

Czwartek 20:00-21:00

Zatoka Sportu PŁ

al. Politechniki 10

Joga Maciej Jaraszkiewicz

886 362 069

kontakt@stacjajoga.pl

Poniedziałek 16:30-18:00; 18:15-19:45; 20:00-21:30

Wtorek 20:00-21:30

Środa 18:15-19:45; 20:00-21:30

Czwartek 15:00-16:30

Piątek 11:45-13:15

Stacja Joga

ul. Piotrkowska 149/4

Poniedziałek 20:00-21:30

Środa 20:00-21:30

Piątek 19:00-20:30

Stacja Joga

ul. Retkińska 82/2

Squash Tomasz Czyszanowski

tomasz.czyszanowski@p.lodz.pl

Poniedziałek 20:30-22:00

Środa 21:00-22:30

Klub I’m Fit

ul. Piłsudskiego 10

Taniec Aleksandra Plucińska

ola.plucinska1@gmail.com

Wtorek 18:30-20:00

Piątek 18:00-19:30

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ

ul. Wólczańska 171/173

Wrotkarstwo Patrycja Miarka

661 744 031

patrycja@kolowrotki.com.pl

Środa 18:00-19:30

Czwartek 15:00-16:30

KołoWrotki

ul. Piotrkowska 217

Wspinaczka Bogna Jakubowicz

info@fiord.center

Wtorek 15:00-16:30

Środa 15:00-16:30

Czwartek 15:00-16:30

Centrum Wspinaczkowe Fiord

(Zatoka Sportu PŁ)

al. Politechniki 10

W ramach BO finansowane są następujące zajęcia dla studentów (od października 2018):Zobacz również filmowe podsumowanie zajęć w semestrze letnim 2017/2018

Budżet Obywatelski Miasta Łódź

W ramach BO realizowane są zajęcia sportowe dla uczniów następujących szkołach (od września 2018):

OSIEDLE LOKALIZACJA ZAJĘĆ TERMINY ZAJĘĆ
Zarzew Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte w Łodzi Poniedziałek 8:15-9:00 – szachy gr. 1

Poniedziałek 15:00-16:30 – piłka ręczna gr. 2

Wtorek 8:15-9:00 – szachy gr. 1

Środa 15:00-16:30 – siatkówka gr. 3

Czwartek 14:00-15:30 – piłka ręczna gr. 4

Szkoła Podstawowa nr 193 im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi Poniedziałek 12:00-13:30 – zajęcia rekreacyjne gr. 1

Poniedziałek 12:05-12:50 – zajecia rekreacyjne gr. 2

Wtorek 12:05-12:50 – zajęcia rekreacyjne gr. 3

Wtorek 13:10-14:55 – zajęcia rekreacyjne gr. 4

Środa 13:10-13:55 – zajęcia rekreacyjne gr. 5

Czwartek 12:05-12:50 – zajęcia rekreacyjne gr. 6

Czwartek 13:10-13:55 – zajęcia rekreacyjne gr.7

Czwartek 13:10-13:55 – zajęcia rekreacyjne gr. 3

Czwartek 16:45-18:15 – piłka ręczna gr. 8

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stefana Batorego w Łodzi Poniedziałek 15:20-16:50 – siatkówka gr. 1

Poniedziałek 14:45-15:30 – koszykówka gr. 2

Poniedziałek 16:00-16:45 – piłka nożna gr. 3

Środa 16:35-17:20 – taniec gr. 4

Środa 15:40-16:25 – piłka nożna gr. 3

Czwartek 14:45-5:30 – koszykówka gr. 2

Piątek 15:20-16:50 – siatkówka gr. 1

Piątek 14:45-15:30 – taniec gr. 4

Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów w Łodzi Środa 14:30-16:00 – gry drużynowe gr. 1

Czwartek 7:00-8:45 – koszykówka gr. 2

XLIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi Piątek 15:00-16:30 – sporty drużynowe gr. 1
Piastów-Kurak Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi Poniedziałek 17:05-18:15 – siatkówka gr. 1

Poniedziałek 18:20-19:25 – siatkówka gr. 2

Wtorek 18:20-19:50 – siatkówka gr. 3

Czwartek 18:20-19:50 – piłka nożna/futsal gr. 4

Piątek 18:20-19:50 – koszykówka gr. 5

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego w Łodzi Poniedziałek 15:30-17:00 – siatkówka gr. 1

Wtorek 14:30-15:15 – tenis gr. 2

Czwartek 12:50-13:35 – tenis gr. 3

Czwartek 13:40-14:25 – zajęcia ogólnorozwojowe gr.4

Piątek 15:00-16:30 – rugby gr. 5

Sobota 10:40-11:25 – siatkówka gr. 6

Sobota 11:45-12:30 – siatkówka gr. 7

Szkoła Podstawowa nr 113 w Łodzi Poniedziałek 8:00-8:45 – piłka nożna gr. 1

Poniedziałek 14:30-15:15 – piłka nożna gr. 1

Wtorek 11:30-13:00 – zajęcia rekreacyjne gr. 2

Wtorek 12:30-14:00 – gry i zabawy z elementami gimnastyki korekcyjnej gr. 3

Wtorek 15:25-16:10 – piłka nożna gr. 4

Środa 15:25-16:10 – piłka nożna gr 4.

Czwartek 14:30-15:15 – koszykówka gr. 5

Piątek 12:30-14:00 – gry i zabawy z elementami sportów drużynowych gr. 6

Wybrane soboty-zajęcia rekreacyjne gr. 7

Andrzejów Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi Poniedziałek 13:45-14:30 – gimnastyka korekcyjna gr. 1

Wtorek 8:50-9:35 – gry i zabawy ruchowe gr. 2

Wtorek 12:50-13:35 – gry i zabawy ruchowe gr. 3

Wtorek 14:35-15:20 – zabawy ruchowe i gimnastyka korekcyjna gr. 4

Środa 8:00-8:45 – gimnastyka korekcyjna gr. 5

Czwartek 12:45-13:30 – zabawy ruchowe i gimnastyka korekcyjna gr. 6

Piątek 8:00-8:45 – gry i zabawy sportowe gr. 7

Piątek 13:45-14:30 – gry i zabawy ruchowe gr. 8

Zobacz również filmowe podsumowanie zajęć w semestrze letnim 2017/2018