O nas

Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej jest klubem sportowym, którego jednym z głównych zadań statutowych jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród studentów. Nasze działania są ukierunkowane na umożliwianie rozwoju sportowego zarówno wyczynowych zawodników jak i zachęcanie i „zarażanie” do uprawnia sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia osób, które dopiero rozważają podjęcie swoich pierwszych treningów. Tym pierwszym nasz Klub umożliwia reprezentowanie Politechniki Łódzkiej na Akademickich Mistrzostwach Polski, których medal staje się przepustką do stypendium Rektora dla najlepszych studentów a tym drugim daje szansę na regularne treningi pod okiem fachowców z Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej. Nasz Klub jest również miejscem gdzie świetnie odnajdują się studenci, którzy angażując się w wolontariat sportowy poznają nowych ludzi i zyskują cenne doświadczenie towarzyszące organizacji naszych wydarzeń sportowych. Możemy pochwalić się ponad tysiącem członków AZS, którzy rokrocznie dokładają swoją „cegiełkę” w budowie silnej pozycji sportowej Politechniki Łódzkiej.

Informacje o sekcjach sportowych czekających na Ciebie możesz znaleźć .

Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej to również organizator z dużym doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem do organizacji wszelkich imprez sportowych począwszy od tych o randze lokalnych aż do rangi wydarzeń międzynarodowych.

Jeśli szukasz partnera do organizacji wydarzenia sportowego – zapoznaj się z naszą ofertą organizacji imprez sportowych TUTAJ

Portfolio zrealizowanych imprez sportowych .