Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Ostatnio dodane:

Emilia Gzowska

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +78 kg

Adrianna Rosiak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga 48 kg

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Dominik Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Dominik Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Bartłomiej Kantyka

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga 60 kg

Bartosz Szaran

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Judo

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K), Judo (M)

Dyscyplina: Judo (K), Judo (M)

Miasto: Piła

Natalia Borkowska (BAIŚ), Ilona Dominik (EEIA), Aleksandra Gzowska (IPOŚ), Emilia Gzowska (ZiIP), Bartłomiej Kantyka (BiNoŻ), Dominik Kroc (BAIŚ), Kamil Kroc (BAIŚ), Bartosz Szaran (BAIŚ)

Judo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K), Judo (M)

Dyscyplina: Judo (K), Judo (M)

Miasto: Piła

Natalia Borkowska (BAIŚ), Ilona Dominik (EEIA), Aleksandra Gzowska (IPOŚ), Emilia Gzowska (ZiIP), Bartłomiej Kantyka (BiNoŻ), Dominik Kroc (BAIŚ), Kamil Kroc (BAIŚ), Bartosz Szaran (BAIŚ)

Biegi przełajowe kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Białystok

Magdalena Jaśkiewicz (EEIA), Kinga Królik (KGP), Anna Ławrenin (ZiIP), Eliza Pietrzak (IFE), Joanna Pluta (EEIA)

Kinga Królik

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 3 km

Jędrzej Hasiura

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Aleksandra Bednarek (EEIA), Magdalena Czech (BAIŚ), Wiktoria Nieszporek (BiNoŻ), Anna Nita (Mech), Paulina Piechota (BiNoŻ)

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Piotr Kamiński (BAIŚ), Kamil Kaźmierczak (ZiIP), Bartłomiej Lassek (ZiIP), Michał Pierzyński (KL), Konrad Piwowarski (Mech), Michał Stanielewicz (Mech), Marcel Wągrowski (ZiIP)

Kamil Kaźmierczak, Bartłomiej Lassek, Marcel Wągrowski, Konrad Piwowarski

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Bartłomiej Lassek

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m zmiennym

Kamil Kaźmierczak

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym