Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Ostatnio dodane:

Tenis kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Tenis

Miasto: Lublin

Paulina Bednarek (ZIP), Vlada Bozova (ZIP), Kinga Siemianowska (BiNoŻ)

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Mateusz Rzeźniczak (IPOŚ), Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Robert Głowala (BAIŚ), Wiktor Walęcki (KGP), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Kamil Mroczek (Mech), Sławomir Kuc (ZIP), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Marcin Kowalczyk (ZIP), Tomasz Sych (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Michał Knapik (KT), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS)

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Mateusz Rzeźniczak (IPOŚ), Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Robert Głowala (BAIŚ), Wiktor Walęcki (KGP), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Kamil Mroczek (Mech), Sławomir Kuc (ZIP), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Marcin Kowalczyk (ZIP), Tomasz Sych (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Michał Knapik (KT), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS)

Wiktor Walęcki

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Jędrzej Hasiura

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 800 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Kajetan Duszyński, Kamil Mroczek, Jędrzej Hasiura, Mateusz Rzeźniczak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Kajetan Duszyński, Kamil Mroczek, Jędrzej Hasiura, Mateusz Rzeźniczak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 3000 m

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 3000 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 200 m

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 200 m

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Aleksandra Nowakowska (BiNoŻ), Oliwia Olszok (ZIP), Paulina Szablewska (EEIA), Julia Rządzińska (BAIŚ), Magda Lewandowska (EEIA), Emilia Gawrońska (ZIP), Aleksandra Dura (EEIA), Anna Ławrenin (ZIP), Małgorzata Jakś (BiNoŻ), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Joanna Pluta (EEIA), Sima Agajew (BAIŚ)

Aleksandra Nowakowska

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: skok wzwyż

Paulina Szablewska

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: skok w dal