Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Ostatnio dodane:

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Kraków

Justyna Brudzyńska (BiNoŻ), Martyna Gomółka (ZiIP), Oliwia Kamińska (EEIA), Wiwiana Kamińska (EEIA), Małgorzata Kisiel (pracownik PŁ), Wiktoria Kocikowska (Chem), Aleksandra Kubiak (BAIŚ), Aleksandra Kutnik (ZiIP), Macelina Lis (BiNoŻ), Kinga Mularczyk (ZiIP), Patrycja Mularczyk (ZiIP), Dominka Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZiIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ)

Piłka ręczna mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Piłka ręczna (M)

Miasto: Kraków

Tomasz Antosik (EEIA), Michał Borsiak (EEIA), Damian Chmurski (PiP), Artur Ciszewski (EEIA), Wiktor Dębowski (BAIŚ), Marcin Domagalski (Mech), Przemysław Gałecki (EEIA), Kamil Katusza (EEIA), Kacper Kozak (BiNoŻ), Patryk Laskowski (ZiIP), Mikołaj Misiak (ZiIP), Przemysław Młodzik (BAIŚ), Mateusz Piątek (IPOŚ), Mateusz Pietrala (doktorant PŁ), Marcin Pluciński (IPOŚ), Hubert Stężała (ZiIP), Kamil Tarczyński (EEIA), Michał Wojtalczyk (EEIA)

Karate

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Dorota Banaszczyk (EEIA), Jakub Chudobiński (IFE), Łukasz Chuszno (Mech), Michał Chuszno (Chem), Emilia Drozdek (IPOŚ), Jakub Dynda (EEIA), Kinga Harast (ZiIP), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTIMS), Paweł Pastuszka (BAIŚ), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Szymon Stawiarski (EEIA)

Karate

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Dorota Banaszczyk (EEIA), Jakub Chudobiński (IFE), Łukasz Chuszno (Mech), Michał Chuszno (Chem), Emilia Drozdek (IPOŚ), Jakub Dynda (EEIA), Kinga Harast (ZiIP), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTIMS), Paweł Pastuszka (BAIŚ), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Szymon Stawiarski (EEIA)

Katarzyna Stasiak, Emilia Drozdek, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata drużynowe k

Katarzyna Stasiak, Emilia Drozdek, Dorota Banaszczyk, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -61kg

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -61kg

Kinga Harast

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Szymon Lasota, Szymon Stawiarski, Jakub Chudobiński, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Szymon Lasota, Szymon Stawiarski, Jakub Chudobiński, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Ochocki, Łukasz Chuszno, Paweł Pastuszka, Jakub Dynda

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Ochocki, Łukasz Chuszno, Paweł Pastuszka, Jakub Dynda

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Łukasz Chuszno

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg