Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 200 m

Piotr Chudobiński, Szymon Lasota, Kamil Nowak, Szymon Stawiarski

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Piotr Chudobiński

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Dorota Banaszczyk, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Emilia Drozdek, Kinga Harast, Katarzyna Stasiak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata drużynowe k

Sebastian Kwiatkowski

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +120 kg

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +100 kg

Bartłomiej Kantyka

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 60 kg

Łukasz Chuszno, Szymon Lasota, Kamil Ochocki, Michał Walenciak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Warda

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Michał Brzuś, Michał Pierzyński, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Joanna Kamińska, Milena Karpisz, Anna Nita, Ewelina Włodarczyk

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +100 kg

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +78 kg

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Radosław Białek, Łukasz Walaszczyk, Kamil Nowak, Kosma Walczak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Kamil Ochocki, Michał Chuszno, Radosław Białek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata drużynowe m

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak, Katarzyna Urbańska, Emilia Drozdek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata drużynowe k

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne k

Ines Marques

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 48 kg

Aleksandra Gzowska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +78 kg

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +78 kg

Michał Brzuś, Mateusz Matczak, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Michał Musiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 83 kg

Radosław Białek, Adam Kocałek, Kamil Nowak, Piotr Lipczyk

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata indywidualne k

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Bartłomiej Sztyler, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +78 kg

Aleksandra Gzowska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +78 kg

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kata indywidualne m

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Anna Bąk, Emilia Cieślakowska

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite drużynowe k

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Dawid Szwedzki, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Wojciech Chlasta

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 120 kg

Maja Balcerska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m zmiennym

Ewa Ścieszko

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 50 m klasycznym