Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Michał Musiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy (K) (M)

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy (K) (M)

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 83 kg

Radosław Białek, Adam Kocałek, Kamil Nowak, Piotr Lipczyk

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata indywidualne k

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Bartłomiej Sztyler, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +78 kg

Aleksandra Gzowska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +78 kg