Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Łukasz Chuszno, Szymon Lasota, Kamil Ochocki, Michał Walenciak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Warda

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Michał Brzuś, Michał Pierzyński, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Joanna Kamińska, Milena Karpisz, Anna Nita, Ewelina Włodarczyk

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +100 kg

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +78 kg