Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kata indywidualne m

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Anna Bąk, Emilia Cieślakowska

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite drużynowe k

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Dawid Szwedzki, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Wojciech Chlasta

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 120 kg