Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Katarzyna Stasiak, Emilia Drozdek, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata drużynowe k

Szymon Lasota, Szymon Stawiarski, Jakub Chudobiński, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Ochocki, Łukasz Chuszno, Paweł Pastuszka, Jakub Dynda

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Łukasz Chuszno

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Wiktor Walęcki

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Kinga Królik

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Piotr Wilk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Aerobik

Dyscyplina: Areobik sportowy

Miasto: Katowice

Konkurencja: jedynki

Adrianna Rosiak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga 48 kg

Dominik Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg