Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Jeździectwo (K) (M)

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Radosław Białek, Łukasz Walaszczyk, Kamil Nowak, Kosma Walczak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Kamil Ochocki, Michał Chuszno, Radosław Białek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata drużynowe m

Anna Bąk

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne k

Ines Marques

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 48 kg

Aleksandra Gzowska

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +78 kg

Monika Dziembowska

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +78 kg

Michał Brzuś, Mateusz Matczak, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym