Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Kajetan Duszyński, Kamil Mroczek, Jędrzej Hasiura, Mateusz Rzeźniczak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 3000 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Katowice

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Katarzyna Stasiak, Emilia Cieślakowska, Emilia Drozdek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: VI

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -55kg

Karolina Grabowska

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 48 kg

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 9 km

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 9 km

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 4,5 km

Anna Bąk, Emilia Cieślakowska, Katarzyna Stasiak, Kamila Warda

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe k

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Iga Brochocka

Wydział: Chemiczny

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +78 kg

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Rafał Zapała, Piotr Lipczyk, Adam Sobociński

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kata drużynowe m

Anna Bąk, Emilia Cieślakowska, Katarzyna Urbańska, Kamila Warda

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Maksymylian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Maja Balcerska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Piotr Gałecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 83 kg

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Ewa Ścieszko

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m klasycznym