Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Kajetan Duszyński, Kamil Mroczek, Jędrzej Hasiura, Mateusz Rzeźniczak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 3000 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Katowice

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Katarzyna Stasiak, Emilia Cieślakowska, Emilia Drozdek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: VI

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -55kg

Karolina Grabowska

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 48 kg

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 9 km