Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Aleksandra Nowakowska

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: skok wzwyż

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Kinga Harast

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -61kg

Filip Wypych

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Kamil Mroczek, Michał Knapik, Tomasz Sych, Kajetan Duszyński

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Kamil Nowak, Kamil Warda, Szymon Stawiarski, Piotr Chudobiński

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Dorota Banaszczyk, Kamila Warda, Emilia Cieślakowska, Katarzyna Stasiak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe k

Kamila Warda

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -68kg

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -55kg

Emilia Drozdek, Emilia Mioduszewska, Katarzyna Stasiak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata drużynowe k

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m dowolnym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Michał Skupiński, Kajetan Duszyński, Sławomir Kuc, Michał Knapik

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Kamila Warda

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -68kg

Kajetan Duszyński, Rafał Kubiak, Michał Skupiński, Michał Knapik

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Sylwester Bednarek

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Wojciech Chlasta

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga +120 kg

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Kamila Warda

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -68kg

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: trójskok

Kosma Walczak, Kamil Nowak, Radosław Białek

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Emilia Cieślakowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Poznań

Konkurencja: kumite indywidualne k -50kg

Aleksandra Urbańczyk

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Aleksandra Urbańczyk

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 105 kg

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 105 kg