Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Kamil Mroczek, Michał Knapik, Tomasz Sych, Kajetan Duszyński

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Kamil Nowak, Kamil Warda, Szymon Stawiarski, Piotr Chudobiński

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Dorota Banaszczyk, Kamila Warda, Emilia Cieślakowska, Katarzyna Stasiak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe k

Kamila Warda

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -68kg

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne k -55kg

Emilia Drozdek, Emilia Mioduszewska, Katarzyna Stasiak

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata drużynowe k

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m dowolnym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym