Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -61kg

Kinga Harast

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k +68kg

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 3000 m

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Kamil Kaźmierczak, Bartłomiej Lassek, Marcel Wągrowski, Konrad Piwowarski

Wydział: mieszany

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Bartłomiej Lassek

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m zmiennym

Kamil Kaźmierczak

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Bartłomiej Lassek

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal klasyfikacji generalnej: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym