Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Wiktor Walęcki

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Paulina Szablewska

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: skok w dal

Sima Agajew, Anna Ławrenin, Joanna Pluta, Oliwia Olszok

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Milena Karpisz, Joanna Kamińska, Anna Nita, Aleksandra Bednarek

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Milena Karpisz

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Norbert Sołtysiak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +100 kg

Dominik Kacprzak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 90 kg

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 81 kg

Sławomir Kuc

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 4,5 km

Oliwia Olszok

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 3 km

Michał Suskiewicz

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Snowboard

Dyscyplina: Snowboard (M)

Miasto: Zakopane

Konkurencja: slalom gigant

Cezary Kanas

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 83 kg

Kamila Klajman, Sandra Sobór

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Dyscyplina: Piłka siatkowa plażowa (K)

Miasto: Gdańsk

Konkurencja: pary

Katarzyna Cieślak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Katowice

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Julia Rządzińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 200 m

Łukasz Chuszno

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Kamil Ochocki

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m dowolnym

Dominik Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +100 kg

Magda Lewandowska

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: pchnięcie kulą

Adam Kocałek, Piotr Chudobiński, Michał Chuszno, Rafał Moder

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Adam Sobociński

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Grzegorz Bąk, Tomasz Jochymski

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Łódź

Konkurencja: turniej par

Damian Stępień

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +100 kg

Bartosz Gruszczyński

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 90 kg

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 81 kg

Bartłomiej Kantyka

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 60 kg

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Julia Włodarczyk

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Paulina Sobolewska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: skoki amator

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Emilia Gawrońska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: rzut dyskiem

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Michał Musiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Cezary Dudkiewicz, Tomasz Jochymski, Łukasz Kosma, Marek Makulec

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Wilkasy

Konkurencja: turniej teamów

Maria Krakowiak

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Maria Krakowiak

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m klasycznym

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg

Karolina Sumińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Małgorzata Owczarek

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: pchnięcie kulą

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 800 m

Michał Skupiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 400 m

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: kombinacja skoków i ujeżdżenia

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Dawid Szwedzki

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Dawid Szwedzki

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg

Katarzyna Cal

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 63 kg

Aleksandra Kosiur

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 63 kg

Karolina Sumińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Michał Knapik

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Wojciech Waliszek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 66 kg

Jacek Cal

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 73 kg

Olga Kosek

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Wspinaczka

Dyscyplina: Wspinaczka (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: zawody na czas

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m zmiennym

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 74 kg

Oliwia Kępa, Ewa Stańczyk, Karolina Sumińska, Julia Rządzińska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×100 m

Emilia Gawrońska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: rzut dyskiem

Kamila Wójcik

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Julia Rządzińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż