Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Paulina Sobolewska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: skoki amator

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Emilia Gawrońska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: rzut dyskiem

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Michał Musiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Cezary Dudkiewicz, Tomasz Jochymski, Łukasz Kosma, Marek Makulec

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Wilkasy

Konkurencja: turniej teamów

Maria Krakowiak

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Maria Krakowiak

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m klasycznym

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg