Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Karolina Sumińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Małgorzata Owczarek

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: pchnięcie kulą

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 800 m

Michał Skupiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 400 m

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: kombinacja skoków i ujeżdżenia

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Dawid Szwedzki

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Dawid Szwedzki

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg

Katarzyna Cal

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 63 kg

Aleksandra Kosiur

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 63 kg