Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Karolina Sumińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Michał Knapik

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Wojciech Waliszek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 66 kg

Jacek Cal

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 73 kg

Olga Kosek

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Wspinaczka

Dyscyplina: Wspinaczka (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: zawody na czas

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m zmiennym

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 74 kg

Oliwia Kępa, Ewa Stańczyk, Karolina Sumińska, Julia Rządzińska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×100 m

Emilia Gawrońska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: rzut dyskiem

Kamila Wójcik

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Julia Rządzińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż