Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Wiktor Walęcki

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: trójskok

Paulina Szablewska

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: skok w dal

Sima Agajew, Anna Ławrenin, Joanna Pluta, Oliwia Olszok

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×400 m

Milena Karpisz, Joanna Kamińska, Anna Nita, Aleksandra Bednarek

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Milena Karpisz

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Norbert Sołtysiak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +100 kg

Dominik Kacprzak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 90 kg

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 81 kg

Sławomir Kuc

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 4,5 km

Oliwia Olszok

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Katowice

Konkurencja: bieg na 3 km

Michał Suskiewicz

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Snowboard

Dyscyplina: Snowboard (M)

Miasto: Zakopane

Konkurencja: slalom gigant