Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Katarzyna Stasiak, Emilia Drozdek, Dorota Banaszczyk, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Szymon Lasota, Szymon Stawiarski, Jakub Chudobiński, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Ochocki, Łukasz Chuszno, Paweł Pastuszka, Jakub Dynda

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe m

Jakub Dynda

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Wiktor Walęcki

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Małgorzata Jakś, Julia Rządzińska, Barbara Berłowska, Paulina Szablewska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×100 m

Joanna Pluta, Martyna Fijałkowska, Barbara Berłowska, Anna Ławrenin

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Szaran

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Aleksandra Bednarek, Magdalena Czech, Anna Nita, Paulina Piechota

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Marcel Wągrowski

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Marcel Wągrowski

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym

Wiktoria Nieszporek

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m klasycznym