Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Adam Kocałek, Piotr Chudobiński, Michał Chuszno, Rafał Moder

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -67kg

Michał Chuszno

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Adam Sobociński

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Grzegorz Bąk, Tomasz Jochymski

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Brydż sportowy (K) (M)

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Łódź

Konkurencja: turniej par

Damian Stępień

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga +100 kg

Bartosz Gruszczyński

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 90 kg

Paweł Brot

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 81 kg

Bartłomiej Kantyka

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 60 kg

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Julia Włodarczyk

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Brązowy medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m grzbietowym