Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 3000 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 400 m

Małgorzata Jakś, Sima Agajew, Paulina Szablewska, Julia Rządzińska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×100 m

Oliwia Olszok

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 1500 m

Julia Rządzińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Katowice

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Dorota Banaszczyk, Kinga Harast

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite drużynowe k

Aleksandra Bednarek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m klasycznym

Bartosz Bucholc, Michał Pierzyński, Konrad Piwowarski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Mateusz Chmurski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 100 kg

Kamil Poręba

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 74 kg

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Łukasz Chuszno, Szymon Lasota, Kamil Ochocki, Michał Walenciak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Tomasz Jochymski, Michał Kania, Ewa Maksymiuk, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Warszawa

Konkurencja: turniej teamów

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m klasycznym

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Milena Karpisz

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m dowolnym

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +100 kg

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 4,5 km

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Klaudia Wesołowska, Anna Ławrenin, Joanna Pluta, Weronika Lenart

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 6 km

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Urszula Krzanowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: skoki amator

Michał Skupiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Michał Majchrzak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Joanna Krajewska, Kamila Cybul, Weronika Lenart, Elżbieta Styczyńska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 6 km

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Piotr Grabowski

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 100 kg

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 100 kg

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Joanna Krajewska, Julia Rządzińska, Elżbieta Styczyńska, Weronika Lenart

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 800 m

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 1500 m

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: skoki amator

Tomasz Jochymski, Włodzimierz Krysztofczyk

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Wilkasy

Konkurencja: turniej par

Joanna Kamińska, Aleksandra Urbańczyk, Ewa Ścieszko, Iga Petri

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m klasycznym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 74 kg

Jacek Cal

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg

Wojciech Waliszek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 66 kg

Aleksandra Kosiur

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Judo (K)

Dyscyplina: Judo (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: waga 63 kg

Urszula Krzanowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Konkurencja: skoki amator

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m klasycznym

Iga Petri, Ewa Ścieszko, Julia Włodarczyk, Maria Krakowiak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Domiza

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Joanna Domiza

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż