Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Urszula Krzanowska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Jeździectwo (K) (M)

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: skoki amator

Michał Skupiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Michał Majchrzak

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Joanna Krajewska, Kamila Cybul, Weronika Lenart, Elżbieta Styczyńska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 6 km

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Piotr Grabowski

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 100 kg

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 100 kg