Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Kamil Poręba

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Trójbój siłowy (K) (M)

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 74 kg

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Łukasz Chuszno, Szymon Lasota, Kamil Ochocki, Michał Walenciak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Tomasz Jochymski, Michał Kania, Ewa Maksymiuk, Kamil Nowak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Brydż sportowy (K) (M)

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Warszawa

Konkurencja: turniej teamów

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m klasycznym

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Milena Karpisz

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m dowolnym

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga +100 kg

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 4,5 km