Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Joanna Krajewska, Julia Rządzińska, Elżbieta Styczyńska, Weronika Lenart

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: skok w dal

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 800 m

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: 1500 m

Monika Daniel

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: skoki amator

Tomasz Jochymski, Włodzimierz Krysztofczyk

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Wilkasy

Konkurencja: turniej par

Joanna Kamińska, Aleksandra Urbańczyk, Ewa Ścieszko, Iga Petri

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Mateusz Matczak

Wydział: Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m klasycznym

Joanna Kamińska

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m grzbietowym

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 74 kg

Jacek Cal

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 81 kg

Wojciech Waliszek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 66 kg