Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Szymon Stawiarski

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Łukasz Chuszno

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Paulina Szablewska

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Aleksandra Nowakowska

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Julia Rządzińska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 100 m

Mateusz Wójcik

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Emilia Gawrońska

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: pchnięcie kulą

Dominik Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Bartłomiej Kantyka

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga 60 kg

Jędrzej Hasiura

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Wiktoria Nieszporek

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m klasycznym

Aleksandra Bednarek

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m klasycznym

Paulina Piechota

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m dowolnym

Gałasiński Łukasz, Kosma Łukasz, Syncerek Dariusz, Wszędybył Kamil

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Brydż sportowy

Dyscyplina: Brydż

Miasto: Wrocław

Konkurencja: turniej teamów