Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Michał Brzuś

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Maciej Nitka

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Klaudia Wesołowska, Anna Ławrenin, Joanna Pluta, Weronika Lenart

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Katarzyna Cieślak

Wydział: Chemiczny

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Jeździectwo (K) (M)

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Kosma Walczak

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Radosław Białek

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne m

Elżbieta Styczyńska

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 6 km

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Srebrny medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym