Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Kajetan Duszyński, Rafał Kubiak, Michał Skupiński, Michał Knapik

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Sylwester Bednarek

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Michał Knapik

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 105 kg

Piotr Stanecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Katowice

Konkurencja: waga 83 kg

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Bartłomiej Sztyler, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska, Marta Gruszczyńska, Maria Krakowiak, Julia Włodarczyk

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym