Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Kamil Mroczek, Michał Knapik, Tomasz Sych, Kajetan Duszyński

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Kajetan Duszyński

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Kamil Warda

Wydział: Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -84kg

Szymon Lasota

Wydział: Centrum Kształcenia Międzynarodowego / International Faculty of Engineering

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m -75kg

Kamil Nowak, Kamil Warda, Szymon Stawiarski, Piotr Chudobiński

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m dowolnym

Michał Brzuś, Michał Pierzyński, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Joanna Kamińska, Milena Karpisz, Anna Nita, Ewelina Włodarczyk

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m dowolnym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: bieg na 9 km