Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: trójskok

Maja Balcerska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Drzonków

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Dawid Szwedzki, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Ewa Ścieszko

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m klasycznym

Aleksandra Urbańczyk

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Aleksandra Urbańczyk

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Konkurencja: 50 m dowolnym

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m dowolnym

Wojciech Chlasta

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 120 kg

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 105 kg

Michał Musiński

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 93 kg

Piotr Gałecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 83 kg