Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Maja Balcerska

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Jeździectwo

Dyscyplina: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Konkurencja: ujeżdżenie amator

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m zmiennym

Filip Wypych

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 50 m dowolnym

Ewa Ścieszko

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 50 m klasycznym

Ewa Ścieszko

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Warszawa

Konkurencja: 100 m klasycznym

Kamil Kanas

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Trójbój siłowy

Dyscyplina: Trójbój siłowy klasyczny

Miasto: Łódź

Konkurencja: waga 105 kg

Joanna Krajewska

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal