Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Dorota Banaszczyk

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Konkurencja: kumite indywidualne k -61kg

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 3000 m

Kamil Mroczek

Wydział: Mechaniczny

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m ppł

Paulina Szablewska

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Mateusz Rzeźniczak

Wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Koszykówka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 400 m

Kinga Królik

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 1500 m

Kinga Królik

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Mateusz Wójcik, Kamil Mroczek, Tomasz Sych, Mateusz Rzeźniczak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Kamil Kroc

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (M)

Dyscyplina: Judo (M)

Miasto: Piła

Konkurencja: waga +100 kg

Kinga Królik

Wydział: Kolegium Gospodarki Przestrzennej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 3 km

Robert Głowala

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (M)

Miasto: Białystok

Konkurencja: bieg na 9 km

Kamil Kaźmierczak, Bartłomiej Lassek, Marcel Wągrowski, Konrad Piwowarski

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Bartłomiej Lassek

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m zmiennym

Kamil Kaźmierczak

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m grzbietowym

Bartłomiej Lassek

Wydział: Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: V

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 50 m motylkowym

Paulina Piechota

Wydział: Biotechnologii i Nauk o Żywności

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Konkurencja: 100 m klasycznym