Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Kamila Klajman, Barbara Sroka

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Dyscyplina: Piłka siatkowa plażowa (K)

Miasto: Gdańsk

Konkurencja: pary

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: trójskok

Sylwester Bednarek

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok wzwyż

Bartosz Bonecki

Wydział: Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Koszykówka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: skok w dal

Michał Skupiński, Kajetan Duszyński, Sławomir Kuc, Michał Knapik

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 4×400 m

Michał Knapik

Wydział: Kolegium Towaroznawstwa

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: IV

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (M)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Anna Ławrenin

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Dyscyplina: Lekkoatletyka (K)

Miasto: Łódź

Konkurencja: 800 m

Radosław Białek, Łukasz Walaszczyk, Kamil Nowak, Kosma Walczak

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite drużynowe m

Kamil Nowak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: II

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kumite indywidualne m +84kg

Katarzyna Stasiak

Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Opole

Konkurencja: kata indywidualne k

Michał Brzuś, Mateusz Matczak, Maksymilian Zgierski, Filip Wypych

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Joanna Kamińska, Maria Krakowiak, Ewelina Włodarczyk, Marta Gruszczyńska

Wydział: mieszany

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: mieszany

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 4×50 m zmiennym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 100 m zmiennym

Filip Wypych

Wydział: Organizacji i Zarządzania

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m dowolnym

Maksymilian Zgierski

Wydział: Fizyki Technicznej, Informatyki i Matmatyki Stosowanej

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: III

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym

Ewelina Włodarczyk

Wydział: Kolegium Logistyki

Medal uczelni technicznych: Złoty medal

Rok studiów: I

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Poznań

Konkurencja: 50 m motylkowym