Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Mateusz Rzeźniczak (IPOŚ), Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Robert Głowala (BAIŚ), Wiktor Walęcki (KGP), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Kamil Mroczek (Mech), Sławomir Kuc (ZIP), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Marcin Kowalczyk (ZIP), Tomasz Sych (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Michał Knapik (KT), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS)

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Opole

Martyna Gomółka (ZIP), Małgorzata Kisiel (ZIP), Małgorzata Kuśmierska (IPOŚ), Żaneta Moskal (PiP), Kinga Mularczyk (ZIP), Patrycja Mularczyk (ZIP), Dominika Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Izabela Pakulska (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ), Katarzyna Szymańska (Mech), Magdalena Tarnowska (ZIP)

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Szymon Stawiarski (EEIA), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Piotr Chudobiński (Chem), Łukasz Chuszno (Mech)

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Dyscyplina: Karate WKF

Miasto: Wrocław

Emilia Cieślakowska (BAIŚ), Dorota Banaszczyk (EEIA), Kinga Harast (ZIP), Katarzyna Stasiakn(BAIŚ), Emilia Drozdek (IPOŚ)

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Piotr Chudobiński (Chem), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTIMS), Szymon Stawiarski (EEIA), Kamil Warda (TMiWT), Łukasz Chuszno(Mech), Michał Walenciak (EEIA).

 

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Sylwester Bednarek (OiZ), Bartosz Bonecki (EEIA), Michał Knapik (KT), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Maciej Nitka (EEIA), Sławomir Kuc (FTIMS), Michał Skupiński (EEIA), Piotr Przybyła (Mech), Mateusz Błaszczyk (FTIMS), Mariusz Sukiennik (IFE), Przemysław Buba (EEIA), Damian Stępień (BAIŚ), Michał Janiak (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS), Bartosz Leczycki (EEIA), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Dominik Paluch (FTIMS), Rafał Kubiak (FTIMS).

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Radosław Białek (IFE), Michał Chuszno (Chem), Kosma Walczak (KT), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTiMS), Łukasz Walaszczyk (IFE).

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Kamila Warda (BAIŚ), Katarzyna Urbańska (WEEiA), Anna Bąk (BAIŚ), Emilia Cieślakowska (BAIŚ).

Judo kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Judo (K)

Miasto: Białystok

Lekkoatletyka kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Joanna Krajewska, Joanna Domiza, Julia Rządzińska, Kamila Wójcik, Helena Gawrońska, Karolina Sumińska, Marta Szczeblewska, Małgorzata Owczarek, Karolina Szablewska, Weronika Lenart, Magdalena Łągiewka, Emilia Gawrońska, Paulina Mikołajczuk, Ewa Stańczyk, Oliwia Kępa, Justyna Grzelewska.