Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Kamil Mroczek (MECH), Michał Knapik (KT), Tomasz Sych (EEIA), Sławomir Kuc (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Robert Głowala (BAIŚ), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Patryk Rybus (Chem), Piotr Przybyła (Mech), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS), Ernest Czarnecki (IFE), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Mateusz Różański (BiNoŻ),

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Dorota Banaszczyk (EEIA), Emilia Cieślakowska (BAIŚ), Emilia Drozdek (IPOŚ), Emilia Mioduszewska (IFE), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Kamila Warda (TMiWT)

Biegi przełajowe mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Głowala Robert (BAIŚ), Nitka Maciej (EEIA), Kuc Sławomir (FTIMS), Kisiel Tomasz (IFE), Hasiura Jędrzej (FTIMS).

 

Trójbój siłowy klasyczny

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Miasto: Katowice

Kamil Kanas (Wydział Mechaniczny), Piotr Stanecki (Wydział EEIA), Wojciech Chlasta (Wydział BINoŻ), Adrian Chojecki (Wydział EEIA) , Michał Musiński (Wydział EEIA).

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Radosław Białek (Wydział IFE), Adam Kocałek (Wydział EEIA), Kamil Nowak (Wydział BAIŚ), Piotr Lipczyk (Wydział BiNoŻ), Kosma Walczak (Kolegium Towaroznawstwa), Rafał Zapała (Wydział EEIA), Adam Sobociński (Wydział Mechaniczny).

Trójbój siłowy

Medal drużynowy klasyfikacji generalnej: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Miasto: Łódź