Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Piłka ręczna mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Piłka ręczna (M)

Miasto: Kraków

Tomasz Antosik (EEIA), Michał Borsiak (EEIA), Damian Chmurski (PiP), Artur Ciszewski (EEIA), Wiktor Dębowski (BAIŚ), Marcin Domagalski (Mech), Przemysław Gałecki (EEIA), Kamil Katusza (EEIA), Kacper Kozak (BiNoŻ), Patryk Laskowski (ZiIP), Mikołaj Misiak (ZiIP), Przemysław Młodzik (BAIŚ), Mateusz Piątek (IPOŚ), Mateusz Pietrala (doktorant PŁ), Marcin Pluciński (IPOŚ), Hubert Stężała (ZiIP), Kamil Tarczyński (EEIA), Michał Wojtalczyk (EEIA)

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Marcin Franczak (ZiIP), Aleksander Gibaszek (ZiIP), Mateusz Gładkowski  (BAIŚ), Robert Głowala (BAIŚ), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Tomasz Józefiak (FTIMS), Juliusz Knop (BAIŚ), Marcin Kowalczyk (ZiIP), Kamil Mroczek (Mech), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Mateusz Rzeźniczak (IPOŚ), Tomasz Sych (EEIA), Mateusz Szczurkowski (EEIA), Wiktor Walęcki (KGP), Mateusz  Wójcik (FTIMS), Wojciech Zawisza (IFE)

Koszykówka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Koszykówka (K)

Miasto: Warszawa

Martyna Boniecka (IPOŚ), Karolina Ignatowska (ZiIP), Magdalena Jedynak (ZiIP), Alicja Kamieniak (BAIŚ), Marta Kawczyńska (ZiIP), Weronika Lara (TMiWT), Karolina Podskoczyj (Chem), Kinga Sierakowska (FTIMS), Maria Soja (FTIMS), Alicja Szambelan (BAIŚ), Maria Złotowska (BAIŚ), Natalia Łopińska (IPOŚ)

Piłka siatkowa kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Miasto: Rzeszów

Zofia Bednarek (Mech), Aleksandra Budzyń (IPOŚ), Olga Flies (BAIŚ), Angela Fliszewska (EEIA), Julia Grabia (IFE), Justyna Iskrzyńska (IFE), Wiktoria Kaniewska (BAIŚ), Maria Mańko (Chem), Marta Mastalska (IFE), Aleksandra Smeja (FTIMS), Sandra Sobór (FTIMS), Julia Wawrzyniak (IFE), Julita Włodarczyk (FTIMS), Ewelina Wojna (KL)

Biegi przełajowe kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Lekkoatletyka

Dyscyplina: Biegi przełajowe (K)

Miasto: Białystok

Magdalena Jaśkiewicz (EEIA), Kinga Królik (KGP), Anna Ławrenin (ZiIP), Eliza Pietrzak (IFE), Joanna Pluta (EEIA)

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (K)

Miasto: Lublin

Aleksandra Bednarek (EEIA), Magdalena Czech (BAIŚ), Wiktoria Nieszporek (BiNoŻ), Anna Nita (Mech), Paulina Piechota (BiNoŻ)

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Opole

Brochocki Grzegorz (IFE), Dresler Sebastian (EEIA), Dziełak Rafał (EEIA), Grzelak Jakub (BiNOŻ), Kacela Marcin (ZiIP), Kończak Dawid (EEIA), Kowalski Grzegorz (EEIA), Kozanecki Kamil (ZiIP), Mazur Dawid (EEIA), Mikołajczyk Paweł (ZiIP), Nasalski Dorian (Mech), Nasalski Patryk (KL), Rutkowski Andrzej (ZiIP), Sieradzki Bartosz (Mech), Sulikowski Eryk (EEIA)

Koszykówka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Koszykówka (K)

Miasto: Kraków

Patrycja Cyniak (BAIŚ), Sarah Da Costa (IFE), Zuzanna Gortat (ZIP), Karolina Ignatowska (ZIP), Magdalena Jedynak (ZIP), Jagoda Kowalczyk (BAIŚ), Weronika Lara (TMiWT), Karolina Podskoczyj (Chem), Magdalena Sęk (EEIA), Kinga Sierakowska (FTiMS), Maria Soja (FTiMS), Maria Złotowska (BAIŚ)

Aerobik Sportowy

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Aerobik

Miasto: Katowice

Kobalczyk Aleksandra (BINoŻ) , Wilk Piotr (EEIA)

Siatkówka plażowa kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Miasto: Gdańsk

Kamila Klajman (Chem), Sandra Sobór (FTIMS).

Tenis kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Tenis

Miasto: Łódź

Paulina Bednarek (FTIMS), Kinga Siemianowska (BiNoŻ), Diana Siemianowska (BiNoŻ), Daria Wójtowicz (BAIŚ).

Jeździectwo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Jeździectwo

Miasto: Katowice

Katarzyna Cieślak (BiNoŻ), Maja Balcerska (BAIŚ), Anna Król (Mech), Kamila Bystrzejewska (IPOŚ)

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Julia Rządzińska (BAIŚ), Daria Żerek (OiZ), Karina Kłodawska (BiNoŻ), Klaudia Wesołowska (IFE), Sima Agajew (BAIŚ), Joanna Pluta (EEIA), Anna Ławrenin (OiZ), Weronika Lenart (OiZ), Emilia Gawrońska (OiZ), Magda Lewandowska (IFE), Zuzanna Pesel (IPP), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Aleksandra Dura (EEIA), Aleksandra Kubińska (IFE), Karolina Fornal (OiZ),

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Miasto: Lublin

Filip Wypych (OiZ), Maksymilian Zgierski (FTIMS), Michał Brzuś (Mech), Michał Pierzyński (KL), Damian Perydzeński (EEIA), Filip Pasula (EEIA), Jan Mościcki (BAIŚ), Maciej Cichoń (EEIA)

Judo mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Miasto: Łódź

Kamil Kroc (BAIŚ), Bartłomiej Kantyka (BiNoŻ), Dominik Kroc (BAIŚ), Mateusz Chmurski (EEIA), Marcio Fagundes (Mech), Szymon Krzysztofik (EEIA),

Tenis stołowy kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Tenis stołowy

Miasto: Warszawa

Katarzyna Kuwerska (BAIŚ), Nina Jabłecka (Chem), Weronika Mariańczyk (OiZ), Agnieszka Olejniczak (OiZ).

Snowboard mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Snowboard

Miasto: Zakopane

Michał Suskiewicz (BAIŚ), Mateusz Bielecki (BAIŚ), Kacper Walczak (OiZ)

Tenis kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Tenis

Miasto: Łódź

Paulina Bednarek (FTIMS), Kinga Siemianowska (BiNoŻ), Diana Siemianowska (BiNoŻ), Małgorzata Nebelska (Mech).

Jeździectwo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Jeździectwo

Miasto: Łódź

Kamila Bystrzejewska (IPOŚ), Anna Król (Mechaniczny), Katarzyna Cieślak (Chemiczny), Katarzyna Ogrodowczyk (BINOŻ).

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Miasto: Poznań

Filip Wypych (OiZ), Mateusz Matczak (IPP), Michał Stanilewicz (Mech), Maksymilian Zgierski (FTIMS), Michał Brzuś (Mech), Szymon Wolanek (EEIA), Jan Mościcki (BAIŚ), Damian Perydzeński (EEIA).

Koszykówka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Koszykówka (K)

Miasto: Warszawa

Patrycja Cyniak (BAIŚ), Aleksandra Dura (EEIA), Daria Dziwulska (OiZ), Małgorzata Gajewska (Chem), Karolina Ignatowska (FTIMS), Magdalena Jedynak ((FTIMS), Jagoda Kowalczyk (BAIŚ), Kamila Krajewska (FTIMS), Joanna Leszczyńska (OiZ), Aleksandra Lichawska (OiZ), Karolina Podskoczyj (Chem), Inga Surowiecka (TMiWT).

Lekkoatletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Brydż sportowy

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Brydż sportowy

Miasto: Wilkasy

Cezary Dudkiewicz (Wydział IFE), Tomasz Jochymski (Wydział OiZ), Łukasz Kosma (Wydział FTIMS),  Marek  Makulec (Wydział BAIŚ), Elwira Zaręba (Wydział BAIŚ), Maciej Jaworski (Wydział FTIMS).

Tenis stołowy kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Tenis stołowy

Miasto: Gdańsk

Auguścik Natalia, Bąk Aleksandra, Majcher Monika, Wosik Anna.

Snowboard kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Snowboard

Miasto: Białka Tatrzańska

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Warszawa

Wspinaczka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Wspinaczka

Miasto: Katowice

Olga Kosek, Zuzanna Świrska, Katarzyna Makasewicz, Agata Wawrzonowska,

Snowboard kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Snowboard

Miasto: Białka Tatrzańska

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Miasto: Warszawa

Przemysław Kwiatkowski, Mateusz Matczak, Paweł Sęk, Filip Wypych.

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Pływanie

Miasto: Warszawa

Maria Krakowiak, Iga Petri, Ewa Ścieszko, Julia Włodarczyk.

Jeździectwo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Jeździectwo

Miasto: Wrocław

Maja Balcerska, Katarzyna Olesińska, Urszula Krzanowska, Paulina Sobolewska.

Futsal kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Futsal (K)

Miasto: Szczecin

Ciesielczuk Sandra, Dębska Kamila, Dybała Dominika, Dominika Jagielska, Marta Kosiorek, Marta Malinowska, Katarzyna Markiewicz, Małgorzata Mielczarek, Karolina Perzanowska, Joanna Szala-Bilnik, Angelika Szkudlarek, Monika Terka, Karolina Zasadzińska.