Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Siatkówka plażowa kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Miasto: Gdańsk

Kamila Klajman (Chem), Sandra Sobór (FTIMS).

Tenis kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Tenis (K) (M)

Miasto: Łódź

Paulina Bednarek (FTIMS), Kinga Siemianowska (BiNoŻ), Diana Siemianowska (BiNoŻ), Daria Wójtowicz (BAIŚ).

Jeździectwo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Jeździectwo (K) (M)

Miasto: Katowice

Katarzyna Cieślak (BiNoŻ), Maja Balcerska (BAIŚ), Anna Król (Mech), Kamila Bystrzejewska (IPOŚ)

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Miasto: Łódź

Julia Rządzińska (BAIŚ), Daria Żerek (OiZ), Karina Kłodawska (BiNoŻ), Klaudia Wesołowska (IFE), Sima Agajew (BAIŚ), Joanna Pluta (EEIA), Anna Ławrenin (OiZ), Weronika Lenart (OiZ), Emilia Gawrońska (OiZ), Magda Lewandowska (IFE), Zuzanna Pesel (IPP), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Aleksandra Dura (EEIA), Aleksandra Kubińska (IFE), Karolina Fornal (OiZ),

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Miasto: Lublin

Filip Wypych (OiZ), Maksymilian Zgierski (FTIMS), Michał Brzuś (Mech), Michał Pierzyński (KL), Damian Perydzeński (EEIA), Filip Pasula (EEIA), Jan Mościcki (BAIŚ), Maciej Cichoń (EEIA)

Judo mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Judo (M)

Miasto: Łódź

Kamil Kroc (BAIŚ), Bartłomiej Kantyka (BiNoŻ), Dominik Kroc (BAIŚ), Mateusz Chmurski (EEIA), Marcio Fagundes (Mech), Szymon Krzysztofik (EEIA),

Tenis stołowy kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Tenis stołowy (K) (M)

Miasto: Warszawa

Katarzyna Kuwerska (BAIŚ), Nina Jabłecka (Chem), Weronika Mariańczyk (OiZ), Agnieszka Olejniczak (OiZ).

Snowboard mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Brązowy puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Snowboard (K) (M)

Miasto: Zakopane

Michał Suskiewicz (BAIŚ), Mateusz Bielecki (BAIŚ), Kacper Walczak (OiZ)