Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Tenis kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Tenis

Miasto: Lublin

Paulina Bednarek (ZIP), Vlada Bozova (ZIP), Kinga Siemianowska (BiNoŻ)

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Mateusz Rzeźniczak (IPOŚ), Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Robert Głowala (BAIŚ), Wiktor Walęcki (KGP), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Kamil Mroczek (Mech), Sławomir Kuc (ZIP), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Marcin Kowalczyk (ZIP), Tomasz Sych (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Michał Knapik (KT), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS)

Judo mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Judo (M)

Miasto: Białystok

Kamil Kroc (BAIŚ), Bartłomiej Kantyka (BINoŻ), Mateusz Chmurski (EEIA), Norbert Sołtysiak (BINoŻ), Paweł Brot (EEIA), Ruslan Romanov (BINoŻ), Gniewomir Ciołek (FTIMS)

Biegi przełajowe mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Katowice

Robert Głowala (BAIŚ), Sławomir Kuc (ZIP), Maciej Nitka (EEIA), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Artur Dąbrowski (Chemiczny),

Snowboard mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Snowboard

Miasto: Zakopane

Michał Suskiewicz (BAIŚ), Łukasz Pastwa (IFE), Kacper Walczak (ZIP).

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Karate

Miasto: Łódź

Piotr Chudobiński (Chem), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTIMS), Szymon Stawiarski (EEIA), Kamil Warda (TMiWT), Łukasz Chuszno(Mech), Michał Walenciak (EEIA).

Brydż sportowy

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Brydż sportowy

Miasto: Warszawa

Tomasz Jochymski (OiZ), Michał Kania (TMiWT), Ewa Maksymiuk (TMiWT), Kamil Nowak (TMiWT), Łukasz Gałasiński (BAIŚ), Łukasz Kosma (FTIMS),

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Pływanie

Miasto: Lublin

Ewelina Włodarczyk (KL), Joanna Kamińska (Chem), Anna Nita (Mech), Milena Karpisz (EEIA), Aleksandra Jędruch (TMiWT), Maria Krakowiak (KL), Marta Gruszczyńska (IPP), Karolina Turlakiewicz (EEIA),

Siatkówka plażowa kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Miasto: Gdańsk

Barbara Sroka (OiZ), Kamila Klajman (Chem), Maria Mańko (Chem), Paulina Dyszerowicz (KT).

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Katowice

Frątczak Zofia (FTIMS), Kisiel Małgorzata (BAIŚ), Matlińska Magdalena (BAIŚ), Mularczyk Patrycja (OIZ), Pakulska Izabela (EEIA), Pawłowska Emilia (EEIA), Rzeszotek Izabela (IPOŚ), Sadowska Marta (IPOŚ), Sala Żaneta (OIZ), Saletrowicz Sylwia (BAIŚ), Szmigielska Natalia (BINOŻ), Szymańska Katarzyna (Mech), Tarnowska Magdalena (KT), Traczyk Justyna (Mech), Wielkopolan Agata (Mech).

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Magdalena Lewandowska (IFE), Anna Ławrenin (OiZ), Klaudia Wesołowska (IFE), Elżbieta Styczyńska (OiZ), Emilia Gawrońska (OiZ), Patrycja Mikulec (IPOŚ),  Weronika Lenart (OiZ), Karolina Fornal (OiZ), Karolina Kowalczyk (OiZ), Marta Szczeblewska (OiZ), Aleksandra Dura (EEIA), Daria Żerek (OiZ), Joanna Pluta (EEIA).

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Sylwester Bednarek (OiZ), Bartosz Bonecki (EEIA), Michał Knapik (KT), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Maciej Nitka (EEIA), Sławomir Kuc (FTIMS), Michał Skupiński (EEIA), Piotr Przybyła (Mech), Mateusz Błaszczyk (FTIMS), Mariusz Sukiennik (IFE), Przemysław Buba (EEIA), Damian Stępień (BAIŚ), Michał Janiak (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS), Bartosz Leczycki (EEIA), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Dominik Paluch (FTIMS), Rafał Kubiak (FTIMS).

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Radosław Białek (IFE), Michał Chuszno (Chem), Kosma Walczak (KT), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTiMS), Łukasz Walaszczyk (IFE).

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate

Miasto: Opole

Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Kamila Warda (BAIŚ), Katarzyna Urbańska (WEEiA), Anna Bąk (BAIŚ), Emilia Cieślakowska (BAIŚ).

Tenis stołowy kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Tenis stołowy

Miasto: Gdańsk

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie

Miasto: Poznań

Julia Włodarczyk (FTIMS), Maria Krakowiak (BiNoŻ), Ewelina Włodarczyk (KL), Joanna Kamińska (Chem), Aleksandra Barczuch (IFE), Karolina Turlakiewicz (EEIA), Iga Petri (BAIŚ), Marta Gruszczyńska (IPP).

Lekkoatletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Białystok

Małgorzata Owczarek, Joanna Krajewska, Emilia Gawrońska, Helena Gawrońska, Daria Szyjkowska, Marta Szczeblewska, Weronika Lenart, Karolina Sumińska, Magda Lewandowska, Ewelina Latała, Małgorzata Lukas, Karolina Kowalczyk, Elżbieta Styczyńska, Malwina Gabryszczak, Paulina Mikołajczuk.

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Miasto: Poznań

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Pływanie

Miasto: Poznań

Filip Wypych, Maksymilian Zgierski, Mateusz Matczak, Dawid Szwedzki, Bartłomiej Sztyler.

Piłka nożna

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Opole

Marek Cywiński, Maciej Czyż, Krzysztof Cłapa, Piotr Gołuch, Ariel Jarosz, Jakub Jesionowski, Paweł Kamiński, Dariusz Kosiński, Mateusz Koziróg, Tomasz Michalski, Paweł Mikołajczyk, Tomasz Niżnikowski, Piotr Piotrowicz, Damian Rzeźniczak, Damian Skołd, Bartłomiej Strzelczyk, Sebastian Sumiński, Krystian Sut, Jakub Sznigir, Damian Szwaj, Adrian Ulfik, Wojciech Urbański, Rafał Wierucki, Marcin Wyrwa.