Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Kraków

Justyna Brudzyńska (BiNoŻ), Martyna Gomółka (ZiIP), Oliwia Kamińska (EEIA), Wiwiana Kamińska (EEIA), Małgorzata Kisiel (pracownik PŁ), Wiktoria Kocikowska (Chem), Aleksandra Kubiak (BAIŚ), Aleksandra Kutnik (ZiIP), Macelina Lis (BiNoŻ), Kinga Mularczyk (ZiIP), Patrycja Mularczyk (ZiIP), Dominka Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZiIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ)

Karate

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Dorota Banaszczyk (EEIA), Jakub Chudobiński (IFE), Łukasz Chuszno (Mech), Michał Chuszno (Chem), Emilia Drozdek (IPOŚ), Jakub Dynda (EEIA), Kinga Harast (ZiIP), Szymon Lasota (IFE), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTIMS), Paweł Pastuszka (BAIŚ), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Szymon Stawiarski (EEIA)

Piłka nożna

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Leszno

Grzegorz Brochocki (IFE), Sebastian Dresler (EEIA), Igor Gierasimiuk (FTIMS), Jakub Grzelak (BiNoŻ), Marcin Kacela (ZIiP), Dawid Kończak (EEIA), Grzegorz Kowalski (EEIA), Kamil Kozanecki (ZIiP), Damian Kozanecki (BAIŚ), Paweł Leonow (ZIiP), Paweł Mikołajczyk (ZIiP), Dmytro Moisieienko (EEIA), Tomasz Niżnikowski (BAIŚ), Damian Piotrowski (KL), Marcin Pisarski (IFE), Andrzej Rutkowski (FTIMS), Bartosz Sieradzki (Mech), Eryk Sulikowski (EEIA), Kacper Szumicki (FTIMS), Bartłomiej Wdowiak (EEIA)

Aerobik Sportowy

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Aerobik

Miasto: Katowice

Aleksandra Kobalczyk (BiNoŻ), Adam Pigłowski (BAIŚ), Piotr Wilk (EEIA)

Judo

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Judo (K), Judo (M)

Dyscyplina: Judo (K), Judo (M)

Miasto: Piła

Natalia Borkowska (BAIŚ), Ilona Dominik (EEIA), Aleksandra Gzowska (IPOŚ), Emilia Gzowska (ZiIP), Bartłomiej Kantyka (BiNoŻ), Dominik Kroc (BAIŚ), Kamil Kroc (BAIŚ), Bartosz Szaran (BAIŚ)

Pływanie mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2018/2019

Sekcja: Pływanie

Dyscyplina: Pływanie (M)

Miasto: Lublin

Piotr Kamiński (BAIŚ), Kamil Kaźmierczak (ZiIP), Bartłomiej Lassek (ZiIP), Michał Pierzyński (KL), Konrad Piwowarski (Mech), Michał Stanielewicz (Mech), Marcel Wągrowski (ZiIP)