Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Siatkówka plażowa kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Piłka siatkowa (K)

Miasto: Gdańsk

Barbara Sroka (OiZ), Kamila Klajman (Chem), Maria Mańko (Chem), Paulina Dyszerowicz (KT).

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Katowice

Frątczak Zofia (FTIMS), Kisiel Małgorzata (BAIŚ), Matlińska Magdalena (BAIŚ), Mularczyk Patrycja (OIZ), Pakulska Izabela (EEIA), Pawłowska Emilia (EEIA), Rzeszotek Izabela (IPOŚ), Sadowska Marta (IPOŚ), Sala Żaneta (OIZ), Saletrowicz Sylwia (BAIŚ), Szmigielska Natalia (BINOŻ), Szymańska Katarzyna (Mech), Tarnowska Magdalena (KT), Traczyk Justyna (Mech), Wielkopolan Agata (Mech).

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Miasto: Łódź

Magdalena Lewandowska (IFE), Anna Ławrenin (OiZ), Klaudia Wesołowska (IFE), Elżbieta Styczyńska (OiZ), Emilia Gawrońska (OiZ), Patrycja Mikulec (IPOŚ),  Weronika Lenart (OiZ), Karolina Fornal (OiZ), Karolina Kowalczyk (OiZ), Marta Szczeblewska (OiZ), Aleksandra Dura (EEIA), Daria Żerek (OiZ), Joanna Pluta (EEIA).

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Lekkoatletyka (K) (M)

Miasto: Łódź

Sylwester Bednarek (OiZ), Bartosz Bonecki (EEIA), Michał Knapik (KT), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Maciej Nitka (EEIA), Sławomir Kuc (FTIMS), Michał Skupiński (EEIA), Piotr Przybyła (Mech), Mateusz Błaszczyk (FTIMS), Mariusz Sukiennik (IFE), Przemysław Buba (EEIA), Damian Stępień (BAIŚ), Michał Janiak (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS), Bartosz Leczycki (EEIA), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Dominik Paluch (FTIMS), Rafał Kubiak (FTIMS).

Karate WKF mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Miasto: Opole

Radosław Białek (IFE), Michał Chuszno (Chem), Kosma Walczak (KT), Kamil Nowak (BAIŚ), Kamil Ochocki (FTiMS), Łukasz Walaszczyk (IFE).

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Karate (K) (M)

Miasto: Opole

Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Kamila Warda (BAIŚ), Katarzyna Urbańska (WEEiA), Anna Bąk (BAIŚ), Emilia Cieślakowska (BAIŚ).

Tenis stołowy kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Tenis stołowy (K) (M)

Miasto: Gdańsk

Pływanie kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Srebrny puchar

Rok Akademicki: 2015/2016

Sekcja: Pływanie (K) (M)

Miasto: Poznań

Julia Włodarczyk (FTIMS), Maria Krakowiak (BiNoŻ), Ewelina Włodarczyk (KL), Joanna Kamińska (Chem), Aleksandra Barczuch (IFE), Karolina Turlakiewicz (EEIA), Iga Petri (BAIŚ), Marta Gruszczyńska (IPP).