Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Aleksandra Nowakowska (BiNoŻ), Oliwia Olszok (ZIP), Paulina Szablewska (EEIA), Julia Rządzińska (BAIŚ), Magda Lewandowska (EEIA), Emilia Gawrońska (ZIP), Aleksandra Dura (EEIA), Anna Ławrenin (ZIP), Małgorzata Jakś (BiNoŻ), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Joanna Pluta (EEIA), Sima Agajew (BAIŚ)

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Opole

Martyna Gomółka (ZIP), Małgorzata Kisiel (ZIP), Małgorzata Kuśmierska (IPOŚ), Żaneta Moskal (PiP), Kinga Mularczyk (ZIP), Patrycja Mularczyk (ZIP), Dominika Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Izabela Pakulska (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ), Katarzyna Szymańska (Mech), Magdalena Tarnowska (ZIP)

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Emilia Cieślakowska (BAIŚ), Dorota Banaszczyk (EEIA), Kinga Harast (ZIP), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Emilia Drozdek (IPOŚ)

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Warszawa

Oleksii Dakhina (EEIA), Paweł Mikołajczyk (ZIP), Szymon Michniewicz (ZIP), Grzegorz Kowalski (EEIA), Rafał Dziełak (EEIA), Dawid Mazur (EEIA), Marcin Kacela (ZIP), Bartosz Sieradzki (Mech), Bartosz Napieraj (Mech), Dawid Kończak (EEIA), Kacper Rześny (EEIA), Krzysztof Sut (BAIŚ), Sebastian Dresler (EEIA), Patryk Nasalski (KL), Piotr Bartłoszewski (EEIA), Jakub Rogalski (ZIP), Adrian Zieliński (FTIMS), Filip Pietraszewski (IFE).

Lekka atletyka mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Bartosz Bonecki (EEIA), Kajetan Duszyński (BiNoŻ), Kamil Mroczek (MECH), Michał Knapik (KT), Tomasz Sych (EEIA), Sławomir Kuc (FTIMS), Maciej Nitka (EEIA), Robert Głowala (BAIŚ), Jędrzej Hasiura (FTIMS), Maksymilian Mużdżyński (EEIA), Mariusz Sukiennik (IFE), Artur Dąbrowski (Chem), Patryk Rybus (Chem), Piotr Przybyła (Mech), Krzysztof Chojnacki (BAIŚ), Rafał Kubiak (FTIMS), Ernest Czarnecki (IFE), Dariusz Niewiadomski (EEIA), Mateusz Różański (BiNoŻ),

Biegi przełajowe mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2016/2017

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Głowala Robert (BAIŚ), Nitka Maciej (EEIA), Kuc Sławomir (FTIMS), Kisiel Tomasz (IFE), Hasiura Jędrzej (FTIMS).

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Opole

Paula Bereżewska (OiZ), Zofia Frątczak (FTIMS), Emilia Jaworska (IPP), Małgorzata Kisiel (BAIŚ), Magdalena Matlińska (BAIŚ), Patrycja Mularczyk (OiZ), Emilia Pawłowska (EEIA), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Marta Sadowska (IPOŚ), Żaneta Sala (OiZ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Katarzyna Szymańska (Mech), Katarzyna Tomczyk (BiNoŻ).

Trójbój siłowy klasyczny

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Trójbój siłowy

Miasto: Katowice

Kamil Kanas (Wydział Mechaniczny), Piotr Stanecki (Wydział EEIA), Wojciech Chlasta (Wydział BINoŻ), Adrian Chojecki (Wydział EEIA) , Michał Musiński (Wydział EEIA).

Judo kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2014/2015

Sekcja: Judo (K)

Miasto: Katowice

Aleksandra Gzowska (Wydział Chemiczny), Monika Dziembowska (Wydział FTIMS), Hanna Piecko (Wydział IPOŚ), Olga Grochal (Wydział Chemiczny), Joanna Królikowska (Kolegium GP), Natalia Szczecińska (Wydział EEIA).

Trójbój siłowy

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2013/2014

Sekcja: Trójbój siłowy

Miasto: Łódź

Kanas Kamil, Piotr Gałecki, Michał Musiński, Chlasta Wojciech, Stanecki Piotr.

Lekkoatletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Joanna Krajewska, Joanna Domiza, Julia Rządzińska, Kamila Wójcik, Helena Gawrońska, Karolina Sumińska, Marta Szczeblewska, Małgorzata Owczarek, Karolina Szablewska, Weronika Lenart, Magdalena Łągiewka, Emilia Gawrońska, Paulina Mikołajczuk, Ewa Stańczyk, Oliwia Kępa, Justyna Grzelewska.

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Miasto: Leszno

Marek Cywiński, Filip Gaduła, Piotr Gołuch, Ariel Jarosz, Jakub Jesionowski, Dariusz Kosiński, Rafał Kłucjasz, Paweł Mikołajczyk, Krzysztof Nadajczyk, Robert Oborowski, Tomasz Paroń, Damian Rzeźniczak, Bartłomiej Strzelczyk, Damian Szwaj, Adrian Ulfik, Wojciech Urbański, Rafał Wierucki, Marcin Wyrwa.

Biegi przełajowe kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2012/2013

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Łódź

Agata Stankiewicz, Ewa Gwóźdź, Amelia Ewiak, Justyna Grzelewska, Natalia Bartczak.