Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Aleksandra Nowakowska (BiNoŻ), Oliwia Olszok (ZIP), Paulina Szablewska (EEIA), Julia Rządzińska (BAIŚ), Magda Lewandowska (EEIA), Emilia Gawrońska (ZIP), Aleksandra Dura (EEIA), Anna Ławrenin (ZIP), Małgorzata Jakś (BiNoŻ), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Joanna Pluta (EEIA), Sima Agajew (BAIŚ)

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Opole

Martyna Gomółka (ZIP), Małgorzata Kisiel (ZIP), Małgorzata Kuśmierska (IPOŚ), Żaneta Moskal (PiP), Kinga Mularczyk (ZIP), Patrycja Mularczyk (ZIP), Dominika Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Izabela Pakulska (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ), Katarzyna Szymańska (Mech), Magdalena Tarnowska (ZIP)

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Emilia Cieślakowska (BAIŚ), Dorota Banaszczyk (EEIA), Kinga Harast (ZIP), Katarzyna Stasiakn(BAIŚ), Emilia Drozdek (IPOŚ)

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Warszawa

Dakhina Oleksii (EEIA), Mikołajczyk Paweł (ZIP), Michniewicz Szymon (ZIP), Kowalski Grzegorz (EEIA), Dziełak Rafał (EEIA), Mazur Dawid (EEIA), Kacela Marcin (ZIP), Sieradzki Bartosz (Mech), Napieraj Bartosz (Mech), Kończak Dawid (EEIA), Rześny Kacper (EEIA), Sut Krzysztof (BAIŚ), Dresler Sebastian (EEIA), Nasalski Patryk (KL), Bartłoszewski Piotr (EEIA), Rogalski Jakub (ZIP), Zieliński Adrian (FTIMS), Pietraszewski Filip (IFE).