Trofea i osiągnięcia

  • Wyszukaj po frazie
  • Puchary
  • Medale
  • Najlepsza „10-tka”
  • Trener Roku
  • Wyróżnienia ZG AZS

Wyniki wyszukiwania:

Lekka atletyka kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Lekkoatletyka

Miasto: Lublin

Aleksandra Nowakowska (BiNoŻ), Oliwia Olszok (ZIP), Paulina Szablewska (EEIA), Julia Rządzińska (BAIŚ), Magda Lewandowska (EEIA), Emilia Gawrońska (ZIP), Aleksandra Dura (EEIA), Anna Ławrenin (ZIP), Małgorzata Jakś (BiNoŻ), Izabela Cieślak (BiNoŻ), Joanna Pluta (EEIA), Sima Agajew (BAIŚ)

Piłka ręczna kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Piłka ręczna (K)

Miasto: Opole

Martyna Gomółka (ZIP), Małgorzata Kisiel (ZIP), Małgorzata Kuśmierska (IPOŚ), Żaneta Moskal (PiP), Kinga Mularczyk (ZIP), Patrycja Mularczyk (ZIP), Dominika Nyga (EEIA), Katarzyna Ostros (EEIA), Izabela Pakulska (EEIA), Dominika Rubiak (Chem), Izabela Rzeszotek (IPOŚ), Sylwia Saletrowicz (BAIŚ), Karolina Szczurek (ZIP), Natalia Szmigielska (BiNoŻ), Katarzyna Szymańska (Mech), Magdalena Tarnowska (ZIP)

Karate WKF kobiet

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Karate

Miasto: Wrocław

Emilia Cieślakowska (BAIŚ), Dorota Banaszczyk (EEIA), Kinga Harast (ZIP), Katarzyna Stasiak (BAIŚ), Emilia Drozdek (IPOŚ)

Futsal mężczyzn

Medal drużynowy w klasyfikacji uczelni technicznych: Złoty puchar

Rok Akademicki: 2017/2018

Sekcja: Futsal / Piłka nożna (M)

Miasto: Warszawa

Oleksii Dakhina (EEIA), Paweł Mikołajczyk (ZIP), Szymon Michniewicz (ZIP), Grzegorz Kowalski (EEIA), Rafał Dziełak (EEIA), Dawid Mazur (EEIA), Marcin Kacela (ZIP), Bartosz Sieradzki (Mech), Bartosz Napieraj (Mech), Dawid Kończak (EEIA), Kacper Rześny (EEIA), Krzysztof Sut (BAIŚ), Sebastian Dresler (EEIA), Patryk Nasalski (KL), Piotr Bartłoszewski (EEIA), Jakub Rogalski (ZIP), Adrian Zieliński (FTIMS), Filip Pietraszewski (IFE).