AMP w brydżu sportowym

W dniach 4-6 maja Politechnika Łódzka w gmachu Instytutu Europejskiego (ul. Piotrkowska 262/264) gościła 176 brydżystów z 24 Uczelni z całej Polski. Przypomnijmy, iż w sierpniu nasz Klub ponownie będzie organizować brydżową imprezę, z tą różnicą, że tym razem zamiast AMP-ów, będą to AMŚ-ie. Reprezentacja Politechniki Łódzkiej dowodzona była przez Pana Profesora Grzegorza Bąka – Dziekana FTIMS-u, a od dnia dzisiejszego Prorektora elekta naszej Uczelni! Serdeczne gratulacje! Resztę zespołu stanowili studenci i członkowie sekcji brydżowej KU AZS PŁ. W Klasyfikacji Generalnej niestety wypadliśmy słabiej niż rok temu. Osunęliśmy się z 7-dmego na 9-te, a w klasyfikacji Uczelni Technicznych spadliśmy z trzeciego na czwarte. Na pocieszenie pozostaje brązowy medal w klasyfikacji uczelni technicznych w turnieju par wywalczony przez Pana Profesora Grzegorza Bąka i Tomasza Jochymskiego.

Wyniki naszych reprezentantów.

Turniej par:

6. Grzegorz Bąk – Tomasz Jochymski

27. Łukasz Kosma – Paweł Jasiński

41. Paweł Szczerba – Przemysław Woźniak

66. Maciej Jaworski – Marcin Olejnik

68. Joanna Cichecka – Andrzej Kurczewski

72. Mateusz Jędrzejczyk – Małgorzata Wróbel

79. Elwira Zaręba – Marcin Kuzański

Turniej drużynowy:

18. Politechnika Łódzka 1: Grzegorz Bąk, Paweł Jasiński, Tomasz Jochymski, Łukasz Kosma, Paweł Szczerba, Przemysław Woźniak.

28. Politechnika Łódzka 2: Joanna Cichecka, Elwira Zaręba, Maciej Jaworski, Andrzej Kurczewski, Marcin Kuzański, Marcin Olejnik

Tomek Jochymski