AMWŁ w pływaniu udane!

W dniu 03.04.2017 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu. Nasi studenci pokazali się z najlepszej strony zgarniając najlepsze miejsca na podium. To dobra prognoza przed Akademickimi Mistrzostwami Polski, które już niebawem rozpoczną się w Lublinie.

A Politechnikę Łódzką reprezentowali:

Ewelina Włodarczyk – Kolegium Logistyki – I miejsce 100 m stylem grzbietowym, I miejsce 100 m stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym

Joanna Kamińska – Wydział Chemiczny – III miejsce 100 m stylem dowolnym, II miejsce 100 m stylem zmiennym, I miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym

Anna Nita – Wydział Mechaniczny – II miejsce 100 m stylem dowolnym, II miejsce 100 m stylem grzbietowym, I miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym

Marta Gruszczyńska – Instytut Poligrafii i Papiernictwa – III miejsce 50 m stylem motylkowym, I miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym

Aleksandra Jędruch – Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Iga Petri – Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Julia Jasińska – Wydział Chemiczny

Marta Jachnik – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Karolna Turlakiewicz – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Filip Wypych – Wydział Organizacji i Zarządzania – I miejsce 100 m stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym

Michał Pierzyński – Kolegium Logistyki – II miejsce 100 m stylem klasycznym, I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym

Bartosz Bucholc – Wydział Mechaniczny – I miejsce 50 m  stylem motylkowym, III miejsce 100 m stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym

Michał Brzuś – Wydział Mechaniczny – I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym

Jan Mościcki – Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Damian Perydzeński – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Maciej Cichoń – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Filip Pasula – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Kamil Jakubik – Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej

Piotr Maciejewski – Wydział Organizacji i Zarządzania