II miejsce futsalistów na AMWŁ przepustką do półfinału AMP

W dniu 10.12.2016r. zakończyły się finały AMWŁ w futsalu mężczyzn. Zespół Politechniki Łódzkiej zajął II miejsce w rozgrywkach, co bezpośrednio przełożyło się na awans do półfinałów AMP, które odbędą się w terminie 19-22.01.2017 w Łodzi. Awans do półfinału AMP uzyskały 4 najlepsze zespoły z województwa łódzkiego. Liczymy, że dobra dyspozycja „inżynierów” z Łodzi przełoży się na awans do finału AMP, który odbędzie się w terminie 23-26.02.2017 w Katowicach.

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:

Wyższa Szkoła Sportowa im. Kazimierza Górskiego w Łodzi – Politechnika Łódzka  (1:2)

Uniwersytet Łódzki – Politechnika Łódzka (0:0)

Politechnika Łódzka – Społeczna Akademia Nauk Łódź (1:1)

Politechnika Łódzka – Uniwersytet Medyczny w Łodzi (3:2)

Klasyfikacja końcowa AMWŁ:

1.  Społeczna Akademia Nauk Łódź – awans do półfinału AMP

2. Politechnika Łódzka – awans do półfinału AMP

3. Uniwersytet Łódzki – awans do półfinału AMP

4. Uniwersytet Medyczny w Łodzi – awans do półfinału AMP

5. Wyższa Szkoła Sportowa im. Kazimierza Górskiego w Łodzi

6. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

7.  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

8. Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

Skład Reprezentacji PŁ (w nawiasie liczba strzelonych bramek): Mikołajczyk Paweł – najlepszy bramkarz turnieju finałowego, Dakhina Oleksii, Michniewicz Szymon, Majcherowicz Mateusz (1), Dziełak Rafał, Mazur Dawid, Bartłoszewski Piotr (1), Folusiewicz Daniel (1), Pawłowski Przemysław, Kacela Marcin (2), Kończak Dawid (3), Dresler Sebastian (1), Niżnikowski Tomasz, Nasalski Patryk (1), Komorowski Jakub (1), Sut Krystian.

Trener: Sławomir Ścieszko