Inżynier na dwóch kółkach, czyli jak połączyć pasję z nauką na Politechnice Łódzkiej?

Sekcja kolarstwa górskiego Politechniki Łódzkiej zaprasza studentów oraz pracowników Uczelni do wspólnych treningów i reprezentowania jej na Akademickich Mistrzostwach Polski.

Jakie korzyści wynikają z aktywnego członkostwa w sekcji?

Udział w zawodach AMP znacznie zwiększa szanse na otrzymanie Nagrody Rektora Politechniki Łódzkiej.

Aktywny udział w treningach sekcji zalicza obowiązkowe zajęcia wf na Politechnice Łódzkiej

Każda osoba, która zapisuje się lub przedłuża swoje członkostwo w naszym Klubie zyskuje dodatkowo:

– Kartę ISIC – AZS

karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki niej możliwe jest korzystanie ze wszystkich profitów i zniżek wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS,

– Ubezpieczenie NNW

w ramach rocznej składki członkowskiej otrzymuje się w bonusie podstawowe ubezpieczenie NNW, które jest również wymaganym do posiadania NNW na Politechnice Łódzkiej – w tym przypadku nie ma konieczności opłacania innych ubezpieczeń NNW.

– Koszulkę klubową firmy Asics

koszulka techniczna z nadrukami Klubu, która sprawdzi się w każdym treningu czy zawodach.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę podczas treningów, zawodów i nie tylko … 🙂