Koszykarki z brązowym medalem w typie UTE

W dniach 22-25 maja 2015 roku w Warszawie odbył się finał Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet. Reprezentacja Politechniki Łódzkiej trafiła do grupy D. Nasze koszykarki rozpoczęły turniej przegraną z Politechniką Krakowską 16:47, jednakże dziewczyny zrehabilitowały się i pokonały po ciężkiej walce Uniwersytet Gdański  36:32. W meczu o wyjście z grupy nie zabrakło emocji, po wyrównanym meczu koszykarki przegrały z AWF Katowice 31:39, tym samym zajmując 3 miejsce w grupie. Niewiele zabrakło, aby awansować do najlepszej ósemki turnieju, ostatecznie Politechnika Łódzka na Akademickich Mistrzostwach Polski zajęła miejsca 9-12 oraz wywalczyła brązowy medal w klasyfikacji uczelni technicznych.
Skład reprezentacji: Bandzierz Ewelina, Cyniak Patrycja, Dura Aleksandra, Dziwulska Daria, Gajewska Małgorzata, Ignatowska Karolina, Jedynak Magdalena, Kowalczyk Jagoda, Krajewska Kamila, Leszczyńska Joanna, Lichawska Aleksandra, Podskoczyj Karolina, Surowiecka Inga, Woźniak Klaudia.
Trener: Paweł Wójcik