O włos od awansu

Na odbywającym się w Warszawie w dniach 30.04 – 03.05 półfinale AMP w piłce ręcznej kobiet nasza uczelnia zajęła 7 miejsce, nie uzyskując awansu do turnieju finałowego. W rozgrywkach grupowych udało nam się pokonać zespoły Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej ulegając jedynie bardzo mocnej ekipie PWSZ z Nowego Sącza co zaowocowało drugim miejscem w grupie. W nowej grupie finałowej niestety ulegliśmy w spotkaniu z AWF Warszawa oraz w kluczowym spotkaniu o awans do finału z UMCS Lublin. Niestety porażka jedną bramką z ekipą z Lublina spowodowała że nasza drużyna znalazła się poza czołową szóstką awansującą do finału. Na koniec zostało nam spotkanie o 7 miejsce w którym rozgromiliśmy ekipę z Politechniki Krakowskiej. Szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj.