Sukces siatkarzy! III miejsce na VII Ogólnopolskich Igrzyskach Studentów I Roku AZS

W dniach 02- 04.12.2016r. w Katowicach miał miejsce VII Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów I Roku AZS. Duży sukces odnieśli nasi siatkarze, którzy zajęli III miejsce. W sobotę na rozpoczęcie rozgrywek Reprezentanci Politechniki Łódzkiej wygrali z AWF Katowice 2 – 0 (15:11; 15:12), kolejne zacięte spotkanie (z późniejszymi mistrzami) AWF Warszawa zakończyło się porażką 1 – 2 (12:15; 15:13; 13:15). Zmagania grupowe studenci PŁ zakończyli wygraną z UMCS Lublin 2 – 0 (15:9; 15:9), co przełożyło się na II miejsce w grupie A. W niedzielnym półfinale Nasi siatkarze zmierzyli się ze zwycięzcą grupy B –  UAM Poznań. Po przegranym pierwszym secie 11:15, w drugim Łodzianie pokazali klasę pokonując przeciwników 11 – 15, niestety mimo dobrego początku decydującego seta (8-4) przyszli inżynierzy nie potrafili podtrzymać dobrej passy i ostatecznie przegrali mecz 1-2. Po dobrym meczu z AWFiS Gdańsk 2 – 0 ( 15:12; 15:9 ) nasi reprezentanci stanęli na podium kończąc zmagania na III miejscu.

Skład drużyny: Kuzański Adam ,Kozicki Maciej , Kisiel Bartosz , Kowalczyk Marcin , Błoński Radosław , Dudek Patryk , Kobierecki Błażej , Ciesielski Mateusz ,Kowalski Bartosz , Dominiak Aleksander.
Trener zespołu: mgr Piotr Piotrowski.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!